Napisali o nas

Wywiady i artykuły o Slowpresso:

Jak zaparzyć kawę bez prądu? Potrzebujesz fizyka, archeolożki, kawy, wody, pięciu minut i slowpresso [WYSOKIE OBCASY]

Zaczęło się od tego, że idealne sitko Stefana do zaparzania kawy pewnego dnia zniknęło. Ktoś wyrzucił je razem z fusami i nie można było znaleźć podobnego. Żadna inna kawa Stefanowi nie smakowała. (Przeczytaj cały wywiad w Wysokich Obcasach)

Slowpresso – kawa pokoleń [HAmag]

Justyna Karamuz, projektantka UX, specjalistka od nowych technologii i ceramiki razem ze swoim tatą Stefanem, fizykiem z wykształcenia wpadli na genialny sposób i stworzyli Slowpresso – nietuzinkowy kubek do parzenia kawy. W sam raz dla miłośników esencjonalnej i zawiesistej małej czarnej, którzy chcą z uważnością i spokojem delektować się mocnym smakiem ulubionych ziaren. (Przeczytaj cały wywiad)

 

Kawa z ojcem [Fathers]

To ceramiczne cudo do zaparzania kawy nazywa się Slowpresso i powstało dzięki duetowi ojciec-córka Karamuz. Posłuchajcie tej opowieści. (Przeczytaj cały artykuł)

 

Slowpresso – dobra kawa bez pośpiechu [Kawowy Guru]

Za Slowpresso odpowiada Justyna Karamuz, która przez ostatnie dziesięć lat pracowała w branży nowych technologii i odpowiadała za użyteczność stron internetowych i aplikacji. W wolnych chwilach tworzyła z gliny naczynia i przedmioty codziennego użytku. Pasja jej taty do dobrej kawy doprowadziła do stworzenia własnego typu zaparzacza (Przeczytaj cały artykuł)

 

Justyna Karamuz – Artysta czy rzemieślnik? [Nie tylko design]

Tomasz Skórski rozmawia z Justyną Karamuz o projektowaniu, ceramice i Slowpresso. (Posłuchaj podcastu)

 

21 biznespytań do Justyny Karamuz [Latająca Szkoła]

Jakie są twoje supermoce? Wybieranie tego co najważniejsze w produkcie czy usłudze i konsekwentne realizowanie. (Przeczytaj cały artykuł)

Testy zestawu Slowpresso:

Slowpresso – test aromatyczny [HAmag]

Każdy pija swoją poranną i popołudniową kawę na swój własny sposób. Każdy ma swoje przyzwyczajenia i lubi swoją własną rutynę. Niestety kawę często pija się w pośpiechu, bez skupienia na tym, jak naprawdę smakuje. Czas to zmienić! Oczywiście za pomocą Slowpresso. (Przeczytaj cały wywiad)

Ceramiczny zestaw do parzenia dobrej i mocnej kawy

Zrób prezent sobie lub komuś 🎁

Po kliknięciu Zamawiam przejdziesz na stronę sklep.karamuz.pl