Kawa to nie tylko napój, to styl życia. Prezent dla kawosza powinien być związany z kawą.

Szukanie prezentu dla osoby, która kocha kawę jest jednocześnie łatwe i trudne. Łatwe, bo od razu wiadomo, że można kupić coś związanego z kawą. Trudne, bo ciężko znaleźć coś wyjątkowego.

Slowpresso – dobry pomysł na prezent

Wręczając Slowpresso podarujesz trzy rzeczy: naprawdę dobrą kawę, zachętę do odpoczynku i dobrego życia, ciekawą historię rodzinnego projektu.

Co to jest Slowpresso

Slowpresso to nowe, polskie urządzenie, które umożliwia zaparzenie mielonej kawy w prosty sposób. Bez prądu, bez odpadów w postaci zużytych kapsułek i bez fusów w szklance.  Kawa ze Slowpresso jest gęsta i zawiesista, dlatego można ją pić jako małą czarną lub użyć jako bazę do dowolnej kawy, mlecznej lub czarnej.

Kto się ucieszy ze Slowpresso

Miłośnicy espresso, którzy nie nie chcą inwestować w duże i drogie urządzenia ale również zwolennicy kawy z mlekiem – esencja ze Slowpresso może posłużyć do przyrządzenia doskonałej latte albo cappuccino. Osoby, które po prostu lubią kawę, ale do tej pory piły kawę parzoną w kubku lub rozpuszczalną. Nie wahaj się też podarować Slowpresso w prezencie prawdziwemu kawoszowi – pasjonatowi kawy, który kolekcjonuje kawowe gadżety. Jest duża szansa, że Slowpresso jeszcze nie trafiło do jego czy jej kolekcji..

Ceramiczny zaparzacz do kawy to idealny prezent dla kawosza, który kocha smak kawy, ale nie pozwala sobie na delektowanie się nią. Bo Slowpresso to lekarstwo na za szybkie picie i bycie w nieustannym niedoczasie.

Dlaczego Slowpresso to dobry prezent dla kawosza

Bo kawa z niego jest naprawdę wyjątkowa. Esencjonalna, o bogatym, zbalansowanym smaku.Żeby zaparzyć smaczną kawę w Slowpresso nie trzeba mieć dużego doświadczenia.

Slowpresso jest nowością na rynku. W sprzedaży pojawiło się jesienią 2017, więc ryzyko, że obdarowywana osoba już je posiada jest niewielkie. Slowpresso nie tylko parzy dobrą kawę, ale również cieszy oczy dobrym designem. Zestaw jest zapakowany w gustowne pudełeczko gotowe do wręczenia.

Cena Slowpresso to propozycja na miły, ale nie bardzo zobowiązujący prezent. Możesz zmieścić się w kwocie 200 zł i podarować kompletny zestaw z dodatkowymi filtrami.

Slowpresso jest proste w użyciu, a jednocześnie daje parzącemu dużą swobodę i wpływ na to, jak będzie smakować kawa. Parzenie można celebrować, można mierzyć ilość kawy i wody i szukać „mistrzowskiego smaku”. Ale można też rano zalać sitko wodą i wypić kawę po szybkim śniadaniu.

Ceramiczny zaparzacz do kawy

Wymyślony przez ojca i córkę, produkowany w Polsce

☕️ Wyjątkowa kawa: smaczna, esencjonalna, aromatyczna

 ❤️ Polski design, przedmiot zaprojektowany z sercem

? Pomysł na unikatowy prezent dla siebie lub kogoś