Papierowe filtry do kawy Slowpresso (200 sztuk)

Papierowe filtry do kawy Slowpresso (200 sztuk)

25,00 

173 w magazynie

Okrągłe filtry do kawy Slowpresso to mały, ale niezwykle ważny element rytuału parzenia kawy.

Każdy filtr idealnie pasuje do Twojego zestawu Slowpresso, aby gwarantować czysty, pełen aromatu napar – bez osadów i niechcianych resztek. To nasz sposób na to, by każda filiżanka kawy była wyjątkowa.

 

Jak są wykonane filtry do kawy Slowpresso?

Są wykonane z brązowego papieru filtracyjnego, takiego samego jak w powszechnie dostępnych filtrach trójkątnych.
Filtry są niebielone. Starannie wykonane i zapakowane. Dbamy o to, by Twoja kawa była pyszna.

Pamiętaj, że teraz do KAŻDEGO zestawu Slowpresso dołączamy GRATIS paczkę 200 filtrów, aby można było cieszyć się swoim ulubionym rytuałem od razu po rozpakowaniu zestawu.

 

Czy mogę samodzielnie wykonać filtry do kawy?

Slowpresso jest tak proste w użyciu, że możesz samodzielnie wyciąć 5 cm kółeczko z każdego rodzaju filtrów. Super, prawda?
Jednak wybierając nasze filtry do kawy, wybierasz momenty pełne przyjemności, spokoju i doskonałego smaku. Zaparz sobie chwilę przyjemności.

 

Jak używać papierowych filtrów do kawy?

Do każdego parzenia potrzebny jest 1 filtr.

Pamiętaj, że obecnie do KAŻDEGO zestawu Slowpresso dołączana jest GRATIS paczka 200 filtrów. Nie musisz ich osobno zamawiać, kiedy kupujesz Slowpresso BASIC, Slowpresso CLASSIC, Porcelanowe lub ze specjalnych Kolorowych zestawów.

 

 

Zbigniew
Czytaj więcej
Przebyło ze mną w zeszłym tygodniu 20 000 km. Tam, gdzie nie ma dobrego espresso, ale jest dostęp do wrzątku, Slowpresso jest niezastąpione!
Michał
z Warszawy
Czytaj więcej
Już sam unboxing sprawił mi przyjemność, porównywalną z rozpakowaniem produktów Apple!
Kasia
Czytaj więcej
Slowpresso jest NIESAMOWITE!!! Kawa ze Slowpresso to czysta magia! Nie mam pojęcia jak Wam się to udało, ale Slowpresso zachwyca wszystkich!!! Niech moc Slowpresso będzie z Wami! Moc uścisków!
Maria
Czytaj więcej
Niedowierzałam innym, którzy mówili, ze kawa ze Slowpresso smakuje inaczej, dopóki sama nie zaparzyłam na swoim. Naprawdę jest wspaniała.
Justyna
Czytaj więcej
Zestaw bardzo praktyczny, estetyczny. Kawa ze slowpresso nie ma sobie równej – głęboki, aksamitny smak, aromat niepowtarzalny. Polecam!!!
Izabela
Czytaj więcej
Nie spodziewałam się tej aksamitnej mocy. Mega maluch!